אימון אישי / חניכה OJT / ליווי אישי

היום כולם מאמנים..

כולם מגיעים לעולם האימון והנחייה ממגוון רחב של תחומים .

חלקם בעלי השכלה וחלקם בעלי כישרון .

חלקם בעלי נסיון של שנים ולחלקם של רק כמה חודשים .

אולם אנו יועצי חברת TOTAL QUALITY  כבר נמצאים בתחום כ- 15 שנה .

אראל הנדלר הינו מאמן אישי בכיר ובעל נסיון של   אלפי  שעות אימון, ליווי  וחניכה למנהלים ולעובדים כאחד .

כך גם כלל היועצים ומנהלי התחומים  אשר מביאים עימם נסיון רב של שנים

עולם האימון או בשמו המוכר Coaching  (קואוצ'ינג): הוא עולם רחב עד מאוד .


“Coaching is a collaborative solution-focused, results oriented systematic process in which the coach facilitates the enhancement of performance, self-directed learning and personal growth of other individuals.” Anthony Grant

"אימון הוא גישה לפיתוח מצוינות והצלחה תוך קידום הפוטנציאל האישי של האדם לצורך השגת מטרות ויעדים רצויים באמצעות חקירה ולמידה מתמדת בזמן קצר"

( בלנצ'רד והומאן , 2006; בקינגהם וקליפטון, 2005; כ"ץ, 2005).

האימון הוא תהליך שיטתי, מובנה וממוקד תוצאות (כ"ץ, 2005). מטרתו העיקרית היא לסייע ללקוחות לראות בצורה עניינית היכן הם נמצאים והיכן הם רוצים להיות, ולאחר מכן לפתח תוכנית אישית כיצד להגיע לכך (בלנצ'רד והומאן, 2006). המפגש של מאמן-מתאמן מיועד לקדם למידה ושינוי התנהגותי אצל המתאמן. קמפבל וגרדנר (Campbell and Gardner, 2005)

גרנט (Grant, 2001) מגדיר אימון כתהליך שיתופי שיטתי, ממוקד פתרון בעיות, הניתן לאוכלוסיות של מבוגרם נורמליים, שבו המאמן מאפשר למידה עצמית, צמיחה אישית, והשגת מטרות של המתאמן. תהליך האימון מתבסס על שותפות מתמשכת בין מאמן, שתורם מהידע והניסיון שלו, לבין המתאמן, כדי לעזור למתאמן להשיג את יעדיו האישיים והמקצועיים, וליצור לעצמו איכות חיים גבוהה. תפקיד המאמן הוא לאפשר למתאמן לחפש, למצוא ולבטא את הכישורים, המשאבים והפוטנציאל שקיימים בו באופן טבעי, כדי להפיק פתרונות ודרכי התמודדות עם האתגרים והמורכבויות שמציבה בפניו הסביבה (קדם, 2006).

עוסקים אנו בתחום החניכה ולא האימון .

תפיסת העולם שפותחה על ידנו כשיטת  BRING-UP

מטרתה לחנוך- שמים אנו דגש על החניכה ולא על האימון .

המטרה  לקחת את הכלים והיכולות הקיימים אצל האדם ולהביא אותם  לכדי מיצויי ומקסום אישי   התהליך מתבצע תוך כדי המשך העבודה או החיים של העובד/אדם .  

החניכה תתבצע   on jobs Training .

 

 • Total Quality הינה תפיסת עולם ניהולית תפיסת העולם מדברת על איכות כוללת .
  אנו רואים  את האיכות שדרך העבודה שלנו במתן השירות ללקוח וכתפיסת עולם ניהולית כאחד.
 • שמנו לנו למטרה להיות פורצי דרך בכל תחום העשייה שלנו.
  בכל תחומי העשיה מהייעוץ הארגוני ודרך ההדרכה , דרך פעילויות הרווחה ושירותי המיקור חוץ בתחום ה-HR שמנו לנו להיות פורצי דרך  בתוכניות הפעילות ובביצוע הלכה למעשה
 • היכולת לתת  מענה  תחת קורת גג  אחת ONE STOP SHOP .
  על מנת לתת את המענה הכולל הקמנו צוותי עבודה שכול התמחותם ומקצועיותם הינה לתת את המענה הכולל תחת קורת גג אחת וזאת על מנת לחסוך לארגונים בעלויות .
 • "מסע בן אלף פרסה מתחיל תמיד בצעד הראשון" (לאו דזה, פילוסוף סיני)
  האינטרקציה שלנו עם  לקוחותינו מתחילה בצעד הראשון ומשם נוצרת מערכת יחסים שמטרתה להוביל אותנו ביחד אל עבר ההצלחה המשותפת
 • DO WHAT YOE KNOW BEST AND OUTSOURSING THE REST
  בשביל זה אנו כאן על מנת לתת את המענה ההולם לצורכי הארגון , תנו לנו לתת לכם את מעטפת התפעולית לצורכי הארגון והתמקדו בליבה הארגונית שלכם
 • אין אצלנו בינוניות רק מצויינות . אין אצלנו יום המחר אלא יום העתיד
  אנו מסתכלים קדימה אל המחר , אנו מביטים את האופק על מנת להציב מטרה קדימה , לנו וללקוחות  הנאמנים שעובדים עימנו. אם אתה רוצה הצטרף אלינו אל ההצלחה  בכל תחומי מ"א ההדרכה ורווחה .

הידע והניסיון שצברנו עם השנים הטומנים בחובם היכרות עם מגוון ארגונים , טומן בחובו נסיון מקצועי עשיר ופעילויות רבות ומגוונות , עצם היכולת לנו לתת מענה לצרכים של הלקוח אין אנו קופאים על השמרים ובצורה יצירתית מנסים להפתיע את הלקוחות שלנו , ואת עצמנו כאחד. אין סיפוק גדול יותר מאשר להצליח להתמודד עם אתגר או פרוייקט ולהצליח מעל ומעבר.