סדנאות ODT

סדנאות ODT הינם כלי שתורם רבות לפיתוח עבודת צוות, הכלי נותן לצוותים של אנשים  אשר פועלים בצורה משותפת את היכולות להביט ולבחון את דרכי התנהלות .

לעיתים תרגיל אחד יוכל לתת תובנות אשר עשרות שנים ניסו להטמיע בתוך המחלקה ללא הצלחה , וזאת כתוצאה מכך שחברי הקבוצה לא ראו את שניסו להנחיל להם .

אולם במהלך התרגיל הדברים עלו לרמת המודע והיו מוחשיים בעיניהם .

אנשי הצוות שלנו וכן היועצים הארגוניים אשר רובם ככולם הינם מנחי סדנאות ODT   וכן  מומחי  ומדריכי פעילות גובה ואקסטרים  חייבים להכיל את כלל ההתנהגויות שיש בקרב חברי הקבוצה , גם אם אין עליהם לקבל או להסכים עם דרך ההתנהגות , אולם חובה עליהם להכיל את הדרך שכל אחד מחברי הצוות בחר לפעול בה .

וזאת על מנת לתת מקום לאני האישיותי של אחד מהעובדים .

בניתוח הסופי של התהליך יהיה על היועץ / מנחה לשקף את הדברים להביאם לחברי הקבוצה ולנתח עימם את התהליך .

בניה של סדנת odt  אינה  הצעת תרגילים שהינם " תרגילי מדף" אלא על הצוות  המקצועי להבנות את התרגילים בהתאם לאופי הקבוצה . אנשי הצוות שלנו עוסקים בפיתוח תרגילים ומשימות בהתאם לצורכי הקבוצה .

 

 • Total Quality הינה תפיסת עולם ניהולית תפיסת העולם מדברת על איכות כוללת .
  אנו רואים  את האיכות שדרך העבודה שלנו במתן השירות ללקוח וכתפיסת עולם ניהולית כאחד.
 • שמנו לנו למטרה להיות פורצי דרך בכל תחום העשייה שלנו.
  בכל תחומי העשיה מהייעוץ הארגוני ודרך ההדרכה , דרך פעילויות הרווחה ושירותי המיקור חוץ בתחום ה-HR שמנו לנו להיות פורצי דרך  בתוכניות הפעילות ובביצוע הלכה למעשה
 • היכולת לתת  מענה  תחת קורת גג  אחת ONE STOP SHOP .
  על מנת לתת את המענה הכולל הקמנו צוותי עבודה שכול התמחותם ומקצועיותם הינה לתת את המענה הכולל תחת קורת גג אחת וזאת על מנת לחסוך לארגונים בעלויות .
 • "מסע בן אלף פרסה מתחיל תמיד בצעד הראשון" (לאו דזה, פילוסוף סיני)
  האינטרקציה שלנו עם  לקוחותינו מתחילה בצעד הראשון ומשם נוצרת מערכת יחסים שמטרתה להוביל אותנו ביחד אל עבר ההצלחה המשותפת
 • DO WHAT YOE KNOW BEST AND OUTSOURSING THE REST
  בשביל זה אנו כאן על מנת לתת את המענה ההולם לצורכי הארגון , תנו לנו לתת לכם את מעטפת התפעולית לצורכי הארגון והתמקדו בליבה הארגונית שלכם
 • אין אצלנו בינוניות רק מצויינות . אין אצלנו יום המחר אלא יום העתיד
  אנו מסתכלים קדימה אל המחר , אנו מביטים את האופק על מנת להציב מטרה קדימה , לנו וללקוחות  הנאמנים שעובדים עימנו. אם אתה רוצה הצטרף אלינו אל ההצלחה  בכל תחומי מ"א ההדרכה ורווחה .

הידע והניסיון שצברנו עם השנים הטומנים בחובם היכרות עם מגוון ארגונים , טומן בחובו נסיון מקצועי עשיר ופעילויות רבות ומגוונות , עצם היכולת לנו לתת מענה לצרכים של הלקוח אין אנו קופאים על השמרים ובצורה יצירתית מנסים להפתיע את הלקוחות שלנו , ואת עצמנו כאחד. אין סיפוק גדול יותר מאשר להצליח להתמודד עם אתגר או פרוייקט ולהצליח מעל ומעבר.