סדנאות ODT

סדנאות ODT הינם כלי שתורם רבות לפיתוח עבודת צוות, הכלי נותן לצוותים של אנשים  אשר פועלים בצורה משותפת את היכולות להביט ולבחון את דרכי התנהלות .

לעיתים תרגיל אחד יוכל לתת תובנות אשר עשרות שנים ניסו להטמיע בתוך המחלקה ללא הצלחה , וזאת כתוצאה מכך שחברי הקבוצה לא ראו את שניסו להנחיל להם .

אולם במהלך התרגיל הדברים עלו לרמת המודע והיו מוחשיים בעיניהם .

אנשי הצוות שלנו וכן היועצים הארגוניים אשר רובם ככולם הינם מנחי סדנאות ODT   וכן  מומחי  ומדריכי פעילות גובה ואקסטרים  חייבים להכיל את כלל ההתנהגויות שיש בקרב חברי הקבוצה , גם אם אין עליהם לקבל או להסכים עם דרך ההתנהגות , אולם חובה עליהם להכיל את הדרך שכל אחד מחברי הצוות בחר לפעול בה .

וזאת על מנת לתת מקום לאני האישיותי של אחד מהעובדים .

בניתוח הסופי של התהליך יהיה על היועץ / מנחה לשקף את הדברים להביאם לחברי הקבוצה ולנתח עימם את התהליך .

בניה של סדנת odt  אינה  הצעת תרגילים שהינם " תרגילי מדף" אלא על הצוות  המקצועי להבנות את התרגילים בהתאם לאופי הקבוצה . אנשי הצוות שלנו עוסקים בפיתוח תרגילים ומשימות בהתאם לצורכי הקבוצה .

 


פעילויות ה-ODT שלנו

הגישה שלנו ב odt מתמקדת באני של העובד , אנו מתמקדים באדם  ומנסים להוביל את כולם למשימה ולכן אנו מצליחים, כי אנו מתמקדים באני האישיותי.

אנו ממוקדי אנשים ולא רק משימה , הצלחת המשימה תיושם כל עוד אנו נתמקד באני האישיותי  של כל אחד מחברי הקבוצה, כל עוד ניתן לכל אחד את המקום שלו, וניתן את ההרגשה שכל אחד הוא חלק מתוך הכלל.

הדגש העיקרי בתהליך ובתרגילים הינו הפשטת המושגים והתהליכים לכדי היישומיות היומיומית , תרגיל בשטח הוא חוויתי ומקדם ואולי אפילו שובר שיגרה אולם לנו חשובה היישומיות היומיות מחר במקום העבודה

אצלנו בחברה מאמינים כי סדנאות odt יכולות להביא שיפור בביצועים של עובדים לאחר סדנא מוצלחת. מנהלים רבים זקוקים לפעמים להוציא את העובדים משגרת היום יום על מנת להסביר להם נקודות מסוימות שלוקות בחסר בעבודת הצוות שלהם במשרד או במפעל.

 


מתקנים וסדנאות ב - ODT

כל מתקני ה-  odt  שלנו אינם שיגרתיים, לא תמצאו אצלנו תרגילים סטנדרטיים כמו סנדלים , או A .

אצלנו  תמצאו תרגילים מיוחדים , תרגילים הנדסיים כגון "פיזה".  מבוך העץ, תרגיל כדור הארץ .... ועוד תרגילים שמשלבים את היכולות האתגריות ואת היכולות המחשבתיות כאחד .

צוות הפיתוח שלנו עומל על פיתוח  תרגילים מיוחדים כל פעם. גם בבחירת לוקיישן הפעילות  אנו נשתדל לעשות זאת במתאר שטח מיוחד ומקסים  שיתן את הערך המוסף שלו  לעובדים .

לדוגמא : "בפעילות שנערכה לקבוצת מנהלים בשילוב של כתב חידה ומשימות ניווט  בשטח עת קיבלו עובדים את המשימה, התנדבה אחת המנהלות להוביל את הקבוצה תוך שהיא מציינת כי היתה מכי"ת  בצבא.

הקבוצה  נענתה להצהרה ונתנה לאותה מנהלת  להוביל את המשימה, אולם מהר מאוד התברר כי את כללי הניווט מהצבא המנהלת שכחה זה מכבר והקבוצה נכשלה במשימה כי היא ניווטה לכיוון הלא נכון.

מה התובנות שניתן להסיק מהמשימה?  האם כל מנהיגות היא טובה ? האם ניתן ליצור מנהיגות מעצבת , מה האחריות של כל חברי הקבוצה לכישלון

ועוד נקודות שעליהם דנו עימם בשלב הניתוח .


סדנאות ODT לפיתוח והעצמה

סדנאות ה-ODT   בארגוננו ניתן לחלק לשתי קטגוריות עיקריות :

 

 1. סדנאות חוויתיות :

בסדנאות החוויתיות יעמדו לרשות העובדים משימות, התרגילים יהיו מחשבתיים ואתגריים כאחד . המטרה הינה החוויה , הביחד , הלכידות והיציאה מהשגרה , לא ננתח את הקבוצה את התהליכים , אולם התובנות יצופו מאליהם , העובדים יעלו לרמת המודע את הדברים , בקלות ניתן יהיה להבחין בתוצרים.

אולם בצורה רישמית לא ננתח את התהליכים, בסופו של יום העובדים יצאו מאושרים  ומלאי חוויות מהתרגילים ובעיקר מהביחד הקבוצתי והתחרותי כאחד .

 1. סדנאות  פיתוח מנהלים  :

מטרת הפעילות תוגדר על ידכם  הצרכים הארגוניים יאובחנו על ידנו בשיתוף צוות ההנהלה , המטרות אשר נצטרך להשיג ביום הפעילות ובמיוחד התוצרים והתובנות שיועלו לרמת המודע . אנו כצוות הפעילות במשרדי החברה נפתח את התרגילים עבורכם נערוך את Adaptation לצרכים שלכם .

ביום הפעילות לכל קבוצה יהיה יועץ ארגוני  אשר ילווה אותה בצורה צמודה,  היועץ ינחה, היועץ יוביל ,  היועץ יקח חלק,  היועץ  יבחן ויסכם , היועץ ינתח את התהליך עם חברי קבוצתו , היועץ יהיה חלק אינטגראלי מהקבוצה שותף להצלחות ולכישלונות .

אולם בסופו של יום חברי הקבוצה  הם אלו שיצאו ויקחו עימם תובנות, הם יצאו שההצלחה באמתחתם . חברי הקבוצה יצאו עם תובנות וכלים להתמודדות , כלים ישומיים שאותם  יוכלו ליישם הלכה למשה כבר בתרגיל הבא .

סדנאות הפעילות שלנו הינם חלק אינטגראלי מקורס פיתוח מנהלים .

או סדנאות חד יומיות , הפעילות מתבעת INDOOR או OUTDOOR

 
 • Total Quality הינה תפיסת עולם ניהולית תפיסת העולם מדברת על איכות כוללת .
  אנו רואים  את האיכות שדרך העבודה שלנו במתן השירות ללקוח וכתפיסת עולם ניהולית כאחד.
 • שמנו לנו למטרה להיות פורצי דרך בכל תחום העשייה שלנו.
  בכל תחומי העשיה מהייעוץ הארגוני ודרך ההדרכה , דרך פעילויות הרווחה ושירותי המיקור חוץ בתחום ה-HR שמנו לנו להיות פורצי דרך  בתוכניות הפעילות ובביצוע הלכה למעשה
 • היכולת לתת  מענה  תחת קורת גג  אחת ONE STOP SHOP .
  על מנת לתת את המענה הכולל הקמנו צוותי עבודה שכול התמחותם ומקצועיותם הינה לתת את המענה הכולל תחת קורת גג אחת וזאת על מנת לחסוך לארגונים בעלויות .
 • "מסע בן אלף פרסה מתחיל תמיד בצעד הראשון" (לאו דזה, פילוסוף סיני)
  האינטרקציה שלנו עם  לקוחותינו מתחילה בצעד הראשון ומשם נוצרת מערכת יחסים שמטרתה להוביל אותנו ביחד אל עבר ההצלחה המשותפת
 • DO WHAT YOE KNOW BEST AND OUTSOURSING THE REST
  בשביל זה אנו כאן על מנת לתת את המענה ההולם לצורכי הארגון , תנו לנו לתת לכם את מעטפת התפעולית לצורכי הארגון והתמקדו בליבה הארגונית שלכם
 • אין אצלנו בינוניות רק מצויינות . אין אצלנו יום המחר אלא יום העתיד
  אנו מסתכלים קדימה אל המחר , אנו מביטים את האופק על מנת להציב מטרה קדימה , לנו וללקוחות  הנאמנים שעובדים עימנו. אם אתה רוצה הצטרף אלינו אל ההצלחה  בכל תחומי מ"א ההדרכה ורווחה .

הידע והניסיון שצברנו עם השנים הטומנים בחובם היכרות עם מגוון ארגונים , טומן בחובו נסיון מקצועי עשיר ופעילויות רבות ומגוונות , עצם היכולת לנו לתת מענה לצרכים של הלקוח אין אנו קופאים על השמרים ובצורה יצירתית מנסים להפתיע את הלקוחות שלנו , ואת עצמנו כאחד. אין סיפוק גדול יותר מאשר להצליח להתמודד עם אתגר או פרוייקט ולהצליח מעל ומעבר.